| aDEeLAa a întrebat:

Buna,TPU? Ce faceti cand va simtiti singuri? Cand n-aveti chef de nimic?

Răspuns Câştigător
| Meaningful a răspuns:

Ma odihnesc putin, caut sa ma relaxez.

Apoi caut sa imi reanalizez viata, care sunt acum prioritatile mele si care ar trebui sa fie ele. Ce lucruri pot elimina, ce ar trebui sa implementez.

Care sunt acele lucruri care odata facute contribuie cel mai mult la fericirea mea.

Apoi iau niste decizii. Si fac primul pas.

Sun pe cineva, merg undeva, actionez.

Orice simt atunci ca e la indemana si ajuta.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă uita la televizor, ies la o plimbare!
Pa, pa.

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Când mă simt aşa, plâng până ce nu mai am lacrimi. laughing. Mă ajută să mă descarc. după care ascult muzică, mă uit la un film sau citesc, ca să-mi ocup timpul.

O zi bună!

| positivity a răspuns:

Stau pe internet documentându-mă despre ce mă interesează în momentul respectiv, sau desenez!
Asta mă face să mă simt mai bine!

| JoeTPU a răspuns:

Eu unul ascult muzica, stau pe facebook & tumblr si cam atat. big grin

| Axys a răspuns:

Sal
e o intrebare buna!
hmm depinde de stare daca ma simt singura incep sa plang pentru ca am nevoie pe moment de cineva cu care sa ma eu adica sa nu ma plictisescsad urasc sincer plictiseala. si pe momentul ala sad cher nu stiu ce sa fac sa imi treaca sad ce s acaut pe net sa ma faca sa rad sau sa-mi treaca starea aia dar pe moment nu stiu dc nu pot face asta adia sa caut ceva interesant sa nu ma plictisesc
sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ascult muzica, ies la plimbare, fac curatenie, dorm.
Te pup!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Desenez, vorbesc la telefon / PC, ascult muzică

| TashaUhm a răspuns:

Dorm`! yawn

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Ma uit la un film si mananc ciocolata.

| elena445 a răspuns:

Ascult muzica ma uit la tv ies cu prietenii.

| Criistyanna a răspuns:

Ascult muzica si incerc sa ma regasesc. Eventual imi sun prietena sau prietenul cel mai bun si ies la o discutie. daca am iubit vb cu el si ii explic situatia in care sunt.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Ascult muzică de care îmi place mie și nu mai am nevoie de nimic altceva. Tristă, veselă, stresată, ocupată, plictisită etc., ascult muzică și mă închid în "lumea" mea cu căștile în urechi. După, nothing else matters.

| ToxicG a răspuns:

Ascult muzica si imi caut in film care sa ma amuze sau sa ma faca sa ma simt mai bine. :*

| melissaiss9922 a răspuns:

Ma uit la tv. ascult muzica, eventual ma sun prietenii..stau pe facebook..ma joc happy De multe ori am stării proaste pur și simplu dacă fac una din astea îmi trece happy Sper ca te-am ajutat :*