| Broadband a întrebat:

Ce faceti cand va simtiti singuri, plictisiti, fara chef de viata?

10 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Îmi desfac o bere și mă gândesc la copiii muritori de foame din Africa, ce și-ar vinde și-o mână pentru berea din care beau eu. Și-mi trece.

| Axys a răspuns:

Buna in primul rand daca mas simti plictisita de orce as incerca sa fac ceva interesant big grin ca sa ma scoata din starea asta proasta

daca cher nu reusesc sa trec peste starea asta incerc sa dorm macar o ora doua si apoi cand ma trezesc nu ma am aceeasi stare dar depinde daca te gandesti la ea tot starea aia de plictiseala o ai laughing dar eu cand ma simt plictisita merg sa beau o cafea big grin si cam atat... big grin

| Dragonfly6 a răspuns:

Stau pe scaun.

| ElleElenaElle a răspuns:

Eu una ma relaxez prin muzica si prin plans ma consum cum ar veni.

| Kazumi a răspuns:

Eu pun niste perne pe jos si ma asez pe ele cu castile in urechi cu sticla de cola si popcorn si ori dau drumu la un film sau documentar(despre extraterestrii) sau imi iau caietu si scriu niste melodii.Asta atunci cand nu am chief sa ies afara.Cateodata ma mai duc in parc cu sora mea. Exista multe solutii.

| trisha88 a răspuns:

Caut ceva care sa-mi distraga atentia ceva ce sa-mi faca placere, ascult muzica la casti pe you tube sau ma uit la un documentar care imi trezeste interesul la televizor, eu zic ca totdeuna se gaseste ceva alti oameni ies la plimbare singuri asa se relaxeaza cred ca fiecare trebuie sa gaseasca ce i se potriveste ca sa iasa din starea asta, sper sa gasesti si tu.

| Antoniapentrucăașavreau a răspuns:

Heii,bunaa!
Pai eu ascult muzica la casti si ma gandesc sau, caut un film de comedie cum ar fi "little man". oamenii isi ocupa mereu timpul cu ceva chiar daca sunt plictisiti. Te pup!

| Miaimancatbanana a răspuns:

Chem un prieten, daca nu vine trag un pui de somn