| iubita23 a întrebat:

ce faceti? Sunt din apr de Ploiesti si as vrea sa ma angajez undeva dupa ore, eu invat dimineata si m-am gandit sa va cer voua ajutorul, va rog daca stiti ceva, ma gandeam sa impart pliante dar n-am gasit nimic ...stiti ceva, va rog ajutati-ma daca stiti, multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te angajezi la provident e mega simplu trebuie doar sa imparti pliante si sa duci imprumuturi la oameni acasa uite un numar de telefon