| iubita23 a întrebat:

ce faceti? As vrea sa ma ajutati daca stiti,va rog,daca cunoasteti,daca ati auzit...sunt la scoala,cls 11 ,nu am implinit inca 18 ani ,in mai ii fac dar as vrea sa fiu distribuitor de pliante, stiti undeva in ploiesti unde as putea sa ma angajez,va rog mult daca stiti sa-mi raspundeti,am mare nevoie de ceva banii in plus sa pot sa-mi continui studiile,multumesc :*

1 răspuns:
| Ovigabi98 a răspuns:

Daca vrei pe masina ai nevoie sa ai 18 ani pentru a avea carnet dar sa le duci cu un carut poti sa te angajezi cu jumatate de norma de la 16 ani