| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.ce i-as putea spune unui artist dupa terminarea concertului in afara de faci o poza cu mine te rog? va rog sa ma ajnutati.sunt emotionata mai ales ca este artistul meu preferat si as mai zice ceva in afara de faci o poza cu mine doar ca nu stiu ce.merci.dau funda. vreau cat mai multe raspunsuri

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ii poti cere un autograf.

| CrisHihi a răspuns:

"Poti face o poza cu mine te rog frumos?:d (si un zambet laaaarg)" si daca as fi in locul tau, as mai intra in vorba cu el, pe orice tema:p