| DameloCargangio a întrebat:

Ce idei de cadouri stiti pentru un baiat? care implineste 18 ani? ....suma :450 de lei

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un telefon,un tricou de firma, un ceas special, un scaun, un mouse dragut, o carte buna.

| LaNaibaa a răspuns:

Ii poti cumpara mai multe lucruri. de ex : un tricou + un ceas + o carte + o mingie de footbal + un ursulet + [ ce va haios gen niste bandaje ]. cred ca te incadrezi in bani si s`ar putea sa iti mai ramana. Bafta!

| WeWillSeeAgainInHell a răspuns:

Salut! Eu i-asi cumpara un ceas sau un parfum sau o pereche de ochelari de soare cool.