| Catherine a întrebat:

imi puteti da si mie idei de cadouri pentru ziua unui baiat care implineste 19 ani pls happy... fundita & Vot:* :X

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Narghileaawinking

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Nu întotdeauna cadoul cel mai scump cu firma cu cel mai valoros renume înseamnă un cadou frumos. Cineva care primește un cadou trebuie să aprecieze în primul rând gestul.
Nu contează vârsta,contează ce gusturi are. Îi poți lua un parfum,o cămașă, un ceas, o felicitare frumoasă prin care să îi urezi tot ce este mai bun. Ceva ce știi că își dorește și îi place. Poți să îi iei o pernă personalizată.
Sunt câteva sugestii care sper să te ajute în alegerea cadoului.

Baftă!

| Fllorentina a răspuns:

Pai :

Un ceas de mama din ala fain nu oricare happy
un parfum scump si fain
o bratara de argint sau ceva de genu
ceva de colectie
ceva haine daca sti ce ii place
daca de ex ii place sa faca poze : un aparat de filmat performant sau unul de poze
daca ii place muzicaa : ii cumperi ceva ce sa aiba legatura cu asta
daca ii place sportul : ceva cu semnatura jucatorului preferat
daca ii place moda: ceva haine a designurului preferat
daca ii place scoala : ceva pentru scoala
si tot asa:*