| sweetela a întrebat:

Ce va propuneti pentru noul an? ce ati vrea sa faceti? ati vrea sa schimbati ceva?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa am m ai multa incredere in mine si sa acord multa atentie sanatatii mele, nu schimb nimic, sunt asa cum trebuie sa fiu!
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa plec acasa, sa intru in a 12a fara sa fi facut a 11a si sa iau bacul. prea devreme pentru dorintele din 2017, dar astea sunt pe primul loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi schimb culoarea parului. Roz sau roscat, grea decizie thinking - probabil o sa le combin si sper sa iasa ceva dragut ^^ Mi-am propus anumite chestii dar sunt personale si le tin pentru mine.

| UzOm a răspuns:

Jos PSD! Jos UDMR! Asta-i tot ce îmi doresc!

| sweetela explică (pentru UzOm):

Bravo! Adv ce zici...

| 6Anonim9 a răspuns:

Clasa politica si gandirea majoritatii pensionarilor.
big grin