| Lollypop_2285 a întrebat:

Ce muzica va place voua?

Răspuns Câştigător
| JulieAndreeaB a răspuns:

Deja eu sunt dezamagita de unele melodii recente, asa ca am revenit la cele mai vechi din muzica romaneasca dar si din muzica internationala.In general Voltaj,Camuflaj si Anda Dimitriu (In jurul lumii), Taxi, Enrique Iglesias,Akon, Smiley, Iris, Shakira,

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Rock, Metal.

| Rustin a răspuns:

Ascult orice incepand de la muzica populara pan la muzica rock
(exculs porcariile de manele)

| Kenny a răspuns:

Hip-hop.Rock cateodata. Dubstep/dnb.Crunkcore.Pop si dance mai rar.

| cryssa a răspuns:

Rock\m/
ua manele!laughing

| xXCrystyanXx a răspuns:

Leann Rimes - Can't Fight The MoonLight
Justin Bieber - Never Say Never ft. Jaden Smith
Smiley - Love is for free feat
Iyaz - Replay
Bada kim ventil of nitghtvenitl
Mizuki Nana - Trickster
Breaking Benjamin i will not bow
Linkin Park - Breaking the Habit
Linkin Park - "In The End"
Linkin Park - Numb
Plain White? T's - Hey There Delilah
Nane-Ganduri la miezul noptii

| Crysstynaa_1272 a răspuns:

Puya,mafia,nane,andra,smiley,justin bieber,eminem,rihana,camuflaj,enrique iglesias, celin dion, parazitii etc.
:*

| albertoy21 a răspuns:

Mie imi place muzica hip-hop rock ( nu ori ce fel ) usoara aproape tot in afara de populara FUNDA? big grinbig grin: :X

| Houselaurie a răspuns:

House,electronica,aproape orice.

| Lollypop_2285 explică:

Dar nu va place Andrea Rumenova?:Xwinking

| klark7410 a răspuns:

I like popcorn music.