| Georgyana98 a întrebat:

Ce muzica va place voua?winkinghappy

Răspuns Câştigător
| madytza_7574 a răspuns:

Hip-hop, house, rap, popthinking si multe altelehee hee fara manelehappy si rockhee hee

5 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

Pai eu ascult rock, reggae, si uneori folk. Ascult orice melodie care imi place cum suna. In afara de manele, bineinteles. laughing

| sasha a răspuns:

Zileeeee gutza laughing
bai dc sa ma ascund ascult si manele dar nu orice adica unele chiar suna bine, mie imi place muzica turceasca, arabeasca motiv pentru care imi plac unele manele in rest mai ascult house si muzica de stradawinking iar aia care spun ca nu asculta manele inseamna ca nu au baut nici macar o data o bere tongue laughing. pa pa
aaa eara sa uit,, dar tu?big grin

| Insurgent a răspuns:

Rock, si aproape orice in afara de manele si populara

Te roog mult dam un vot http://concurs.wfan.ro/wrestling-fan/index.php?uid=407917
Ms:*
si va rog si pe ceilalti da'timi vot

| pisoiul007 a răspuns:

Hard rock,death metal, black metal, etc rock sa fie! rock on!

| HQMada a răspuns:

Imi place muzica care suna bine la ureche:X