| Dennysu a întrebat:

Ce nume de scene ar trebui sa imi pun ( pentru muzica usoara ) Am compus deja o melodie si as vrea sa o lansez pe youtube, dar imi trebuie numele de scena.
Dau FUNDA. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Pai nu poti lua un nume la antamplare, cauta ceva legat de numele tau sau de prenumele tau.

| Methaallaid a răspuns:

Bună. Acum depinde și de genul muzical, așa cum și numele meu de utilizator este Methaallaid, asta vine de la genul muzical Metal, cam ca și Metallica ( nu compar ). Nu îți trebuie ceva foarte complicat. Poți și numele real.