| anonim_4396 a întrebat:

Am compus si eu aproximativ 10 piese si as vrea una sa o lansez pe Youtube dar nu am nume de scena.As vrea daca puteti sa-mi dati idei de nume de scena, ma cheama Paul si ma bazez mai mult pe parodii dupa melodii si melodii rap.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Șean Paul

| Xanor a răspuns:

Frate ai nevoie de promovare, eu am propriul studio si am postat proriile piese pe yt dar abia fac 100 de vizuri, trebuie sa investesti ceva bani in imaginea ta

| anonim_4396 explică (pentru Xanor):

Tiu dar am un canal de Youtube si sunt cam popular in oras s in sat si mai ales ca stau in oras cu maxsialtele, masxsipunct si suntem si prieteni si imi poate face o promovare

| Xanor a răspuns:

Depinde ce muzica faci daca faci trap puneti numele cu lil, lil paul, young paul, pill paul, trill pill, triller, killer instinch, 666ghost