| MirunaSunrise a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti de vopseaua de la palette care decoloreaza cu pana la 6 tonuri parca, nu mai retin bine minte.Sunt bruneta si as vrea sa ma fac roscata la varfuri insa nu as vrea sa folosesc decolorant separat de vopsea.

1 răspuns:
| Bianca_Ancuta_1991 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa te duci la un salon si sa ceri sfaturi fetelor de la salon, ele cred ca stiu mai bine dar dupa parerea mea ar fi mai bine sa nu folosesti decolorant separat de vopsea