| veveritzamia95 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti despre fetele mai plinute? Eu una nu prea am incredere in mine deoarece sunt mai plinuta (am 63kg la 1, 70), sunt si foarte timida, cu greu intru intr-o relatie. ce parere aveti? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ElleAhx a răspuns:

63 kg la 1, 70 nu este chiar atat de rau. sunt alte fete mult mai urate si mai tupeiste. ai incredere in tine si cauta pe cineva care nu pune mult accent pe infatisare ci pe caracter. big grin

2 răspunsuri:
| enzoavris a răspuns:

Poți reuși să ai încredere în tine doar dacă renunți la anumite lucruri care nu îți fac bine.Pentru sănătatea ta, ți-aș recomanda să încerci regimul lacto-ovo-pesco-vegetarian.Ar trebui să renunți la orice fel de dulce pentru o vreme, le poți înlocui cu fructele, ar trebui să excluzi orice fel de băuturi carbogazoase, chiar și pe cele naturale, apa plată le-ar înlocui.

| enzoavris a răspuns:

În privința relațiile nu trebuie să te grăbești pentru că nu poți fi împreună cu cineva doar ca să fi, trebuie să existe compatibilitate între voi, prin modul de gândire etc.