| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele plinute?

Răspuns Câştigător
| Alliciaa a răspuns:

Sunt dragute si ele happy nu conteaza aspectul, ci ceea ce este in interior, nu se judeca o carte dupa coperta. uneori un am frumos poate sa aiba o inima rea.iar un om care sa nu fie asa placut ca aspect poate avea o inima mare si frumoasa.

18 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Fetele plinute vor deveni femei grase.

| LikeNobodyElse a răspuns:

Ce sa mai zic...asa sunt oamenii din Romania laughing) vad numai exteriorul, da poate sunt bolnace, poate asa e caracterul lor orice mananca sa se puna. acum dk esti grasuta nu inseamna k esti si urata happy

| anonim_4396 explică (pentru LikeNobodyElse):

Da asa este eu de exemplu ma simt foarte aiurea in corpul meu din cauza oamneilor care ma jignesc.am kg in plus si mi-e greu sa slabesc. m-am inchis mult in mine si din cauza asta nici nu mai ies niciunde sad... si cand mai vad comentari denastea urate. nu mai am cuvinte. ce gandire au uni straight face

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru anonim_4396):

Eah cine te place te place asa cum esti happy dk ai o varsta frageda, chinuiete putin sa slabesti pentru ca iti va fi mai greu mai tarziuhappy e un sfat, nimic altceva, ei eu sunt d jumatate de an in Italia si am luat cv kilograme nu multe dar oricum ma kinuis a le dau joshee hee

| anonim_4396 explică (pentru LikeNobodyElse):

Mersi de sfat :* bafta la slabit scumpa:*:*:*:*:*:*

| LikeNobodyElse a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi mersi la fel,, speer sa am laughing) ca nu ma prea suport asalaughing)...fiecare e cum il lasa Dumnezeu, asa ca, nu judecam pe nmn

| anonim_4396 explică (pentru LikeNobodyElse):

Da normal.big grin

| Lore2good a răspuns:

happyMultor baieti le plac femeile cu forme si nu scheleticele.Cel mai important e:si daca esti plinuta sau voluptoasa, sa ai corpul tonifiathappy

| anonim_4396 explică (pentru Lore2good):

Da aici ai dreptatebig grin

| Rotciv a răspuns:

Depinde si cat de plinutzebig grin e placut sa ai pe ce pune manatongue, dar cand deja se scurge pe langa.devine nasolhappy.O seara buna big grin

| anonim_4396 explică (pentru Rotciv):

Sunt deacrd cu tinebig grin

| radugolgolut a răspuns:

Eu am o parere REA despre fetele pilunte, grase, umflate, nesimtite...mai pe scurt o fata care se intretine arata bine, una care nu se intretine se ingrasa mananca pana crapa.

| anonim_4396 explică (pentru radugolgolut):

Tu te gandesti ca uni sunt bolnavi? din cauza multora ca tine fetele sunt rusinate cu, corpul lor.se simt aiurea toamne ce gandire au uni

| radugolgolut a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am vrut sa jignesc pe nimeni, u ai intrebat.(t ce parere aveti)si eu mi-am zis parerea

| anonim_4396 explică (pentru radugolgolut):

E ok stai linistithappy

| deadyo a răspuns:

Sunt scrofe laughing

| anonim_4396 explică (pentru deadyo):

N-am stiut mersi ca mi-a spuswinking

| madalin150 a răspuns:

Buna! dupa cum spune si alliciaa...sunt dragute,dulci,nu judeca o carte dupa coperta,interiorul conteaza,ce ascunde in inima si suflethappy. unii sufera de o boala care produce acest lucru,cum ai zis si tu,asa este si imi pare rau sad.eu cred ca nu conteaza,, coperta,, mai mult conteaza interiorul.