| Mihaela2023 a întrebat:

Cei de la Facebook mi-au dezactivat contul.
Când am vrut să mă conectez pe Fb mi-a aparut un mesaj : Contul dvs a fost suspendat deoarece nu respectă regulamentul și condițiile Facebook!
Nu am făcut nimic, voiam sa am mai mulți prieteni si am trimis multe cereri de prietenie și ei nu mi-au dat accept.
Sa fie acesta motivul? De ce mi-au dezactivat contul?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Posibil. Fa-ti alt cont.

| Mosotti a răspuns:

E un moderator pe acolo mai al dracu probabil care se cam joaca si cam are necaz pe astia care au multi prieteni, care-s mai populari, ceva de genu.
Si suspenda ca sa taie legaturile, like-urile si tot, nu-l int ca o iei de la zero dupa aia.

Fa alt cont, sau daca poti lua contact cu FB, intreaba-i de ce ti-au suspendat.
Dar ar fi cum am zis, ca avem un moderator si pe softpedia care face la fel, abuzeaza.