| Didii12 a întrebat:

ce pot face vara aceasta? Ma plictisesc foarte mult.

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Poti citi, scrie, desena, picta, invata o noua limba straina, invata sa canti la un instrument muzical, gati, face fotografii, iesi la o plimbare, incepe un jurnal, face un blog, invata despre un subiect sau domeniu cu care nu ai avut de-a face pana acum, viziona filme/ seriale/ animatii, asculta muzica (chiar un gen pe care nu l-ai mai ascultat pana acum) etc.

4 răspunsuri:
| Yosii a răspuns:

Buna! Ce nu ai putea sa faci vara? Pai. poti sa iesi pe afara cu prietenii sau si singura (sa iti faci prieteni noi, sau mergi la un strand ceva cu prietenii ), poti sa te uiti la filme de groaza, sa asculti muzica. Funda?

| Andrei_Marius_1994 a răspuns:

Pai poti organiza petreceri cu prieteni, poate mergeti la mare, la lac.

| Yumenohana a răspuns:

Citeste, invata chestii (engleza daca nu o stii).
Incepe sa te uiti la anime-uri big grin
Eu de exemplu am seri de jocuri cu prietenii, iesim la film, acum cateva zile am mers in parc si am desenat cu creta (si am 19 ani, in caz ca te intrebi)

| irina14 a răspuns:

Hey. Sunt multe chestii de facut vara. poti merge la strand cu prietenii,la un picnic organizati un maraton de filme la cineva acasa sau cel putin o petrecere in pijamale, gateste,asculta muzica,citeste,uda.te cu apa cu prietenii, iesiti la un suc sau la o inghetata la o plimbare prin parc, fa-ti prieteni noi, invata sa dansezi, fa karaoke cu cea mai buna prietena/cel mai bun prieten...fa tot posibilul sa te distrezi pt.ca asta inseamna vara. sper ca te.am ajutat