| Rebelshy a întrebat:

Ce pot sa ii cumpar prietenului meu de la mare. Dar de ziua lui?

4 răspunsuri:
| 9dianaa a răspuns:

Buna:*. Poti sa-i cumperi de la mare un breloc pentru chei, sau ceva simbolic, un magnet de frigider laughing. ceva care sa ii aduca aminte de tine! big hug. De ziua lui ii poti cumpara un parfum, sau o poza cu voi doi pusa intr-o rama, o bratara. sper ca ti-am fost de ajutor :* te pup.

| Slendăriț a răspuns:

Poti sa-i cumperi de la mare orice vrei tu. Apropo in statiunea Mamaia eu am cumparat ca o poezie avea si de zile de nasterii si "Zambetul" mai multe.Si de ziua lui ii poti face o felicitare, poti sa-i iei o cutie cu ciocolata sau ceva de imbracat.

| TheAlphaFemale a răspuns:

O bratara care crezi ca i-ar putea aminti de tine i-ai putea cumpara de la mare. De ziua lui ia-i un parfum... asta daca-i cunosti gusturile sau intuiesti ce i s-ar potrivi.

| TomiiiTza a răspuns:

Un Gallardo Turbo! Te va iubi vesnic laughing