| MamasitaJj a întrebat:

Buna TPU... ce poti face in timpul liber?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andreea!
E bine ca te gandesti la alternative de petrecere a timpului liber! ^_^
In primul rand eu iti recomand voluntariatul, pentru ca te ajuta in dezvoltarea persoanala si de fapt nu numai.
Mai apoi:
-grafica/pictura/colaj
-muzica
-dans
-lectura ( si cartile te ajuta foarte mult in formarea si dezvoltarea unui limbaj cat mai complex, dar si in acumularea de noi experiente)
-compunere de romane/poezii
-construirea unui site/forum al trupei de muzica preferate
etc.

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sa profiti de el tongue

| No a răspuns:

Shopping cu prietenii
Tv
Sa stai pe Hi5, Facebook, s.a.m.d
Sa-ti petreci timpul in aer liber ( jucand volei, basket, fotbal, tenis, etc., plimbandu-te prin parc, prin gradina, plimbandu-te cu bicicleta. )
Party \m/
Sa pleci undeva in excursie
Sa-ti faci un nou hobby
Sa desenezi
Sa visezi cu ochii deschisi day dreaming laughing

.si astea sunt doar pe scurtbatting eyelashes

| Larisa a răspuns:

Citeste,plimbate,mergi cu rolele,cu bicicleta,fa mini excursii in aer liber,la muzee,iesi cu gasca,ofera-ti timp sa te infrumusetat gen pensat,epilat etc,leneveste, joaca jocuri pe comp, ajuta lumea pe TPUtongue

| larya234 a răspuns:

Te uiti la tv.pe net, citesti.iesi pe afara,mananci,dansezi,canti, scrii, desenezi si cam atat-fundita?

| gabi_6965 a răspuns:

Daca esti fata poti sa te duci duminica: la un cinema, la nasul sau la o ruda de ata in vizita sau sa stai acasa sati petreci duminica cu familia ta si sambata sa te joci si sa scrie. sper ca te-am ajutat