| cryna a întrebat:

ce sa mai intamplat in filmul ala indian triunghiul iubirii?

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

EEeeee...bat campi, Radika(nu prea stiu cum se scriehee hee ) l-a intalnit pe Dev si toata familia, numai ca Dev tot neaga faptul ca ei nu sunt familia lui si Radika nu este sotia lui (pentru ca si-a pierdut cunostinta cand a picat de pe stanca) si el spune ca : ''Voi nu sunteti familia mea! Parinti mei au murit intr-un accident de masina!'''si na...si sta bine in casa aia de bogatasi cu (asa zisa.)sotia lui si cu baiatul lui.