| Iuliiia a întrebat:

Buna TPU happy
Ce seriale imi recomandati?batting eyelashes
gen :drama,dragoste,mister, thriller.

Răspuns Câştigător
| DyaNna249 a răspuns:

Poi,depinde in mare parte de ceea ce te fascineaza!
Toate serialele le gasesti pe vplay. E un site foarte bun de seriale Iti faci cont gratuit si dai la colectii. acolo e plin de seriale care mai de carewinking
Eu iti recomand : The Vampire Diaries
The Secret Circle
Vernonica Mars
Pretty Little Liars
Teen Wolf
Gossip Girl
Fallen
Insa, nu iti recomand True Blood pentru ca... daca ai 14-17 ani, nu ai varsta necesara pentru acest film [ contine scene de pornografie ].

ORiccuM vezi ca sunt mai multe seriale pe acolo, tu alegiwinking!
FUNDA?big grin

3 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Pai..Merlin e foarte tare le are cam pe toate de mai sus. Thriller - American Horror Story si altele Prety Little Liars happy

| ramonika125 a răspuns:

Iti recomand cu incredere: the vampire diaries, teen wolf, true blood, sunt niste seriale grozave cu adolescenti!

| Eyke a răspuns:

Du-te aici IMDB.com ai trailere si categori la care te poti uita si alege singura, mai bine alegi tu decat sa zicem noi happy