| anonim_4396 a întrebat:

Ce simti si cum e cand te dezvirginezi?

10 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Mai prima data e o durere cand se rupe himenul, si depinde mult de partener adica sa te faca sa simti cat mai usor durerea, sa fie un preludiu cat mai lung.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Sunt inca virgin, deci nu stiu sad

| Heather_Sioux_Lindsay_1997 a răspuns:

Pentru o fata e foarte naspa la inceput, pentru ca o doare foarte tare.Baiatul trebuie sa fie sensibil si delicat, pentru ca fata sa se simta protejata. Oricum e naspa ca o sa te doara, indiferent cat de incet o da.ca sa zic asa.La sfarsit o sa curga sange dar eh.toate fetele trec prin asta

| Dianananahalfpastee a răspuns (pentru Heather_Sioux_Lindsay_1997):

Si cu degetul ma poate dezvigina?

| MeMeMe97 a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Bineinteles! Dar cerd ca e si mai dureros!

| Dianananahalfpastee a răspuns (pentru MeMeMe97):

Ok...dar eu am incercat de cateva ori cu degetul si chiar nu ma doare nimic si nu curge sange...

| MeMeMe97 a răspuns (pentru Dianananahalfpastee):

Aoleuu despre ce vorbesc eu aici! Ca sa iti spun mai pe romaneste trebuie sa il bagi si sa il scoti de mai multe ori! Multumita?

| Dianananahalfpastee a răspuns:

Mersi frumos de raspunsuri

| Felix1985 a răspuns:

Cand esti baiat, in al noualea cer, cand esti fata, tot in al noualea cer, insa numai dupa inca noua experiente de sex.

| bobocel12 a răspuns:

Nu stiu inca.