| Kimmiii a întrebat:

Ce site de descarcat muzica folositi? Ceva de genul scrii link'ul si iti descarca muzica.

Răspuns Câştigător
| yoysabella a răspuns:

Eu foosesc http://www.flvto.com/...tot ce trebuie sa faci e sa copiezi linkul videoului de pe youtube si ti-l transforma in mp3..nu iti ia mai mult de 20 de secunde.;)

| yoysabella a răspuns (pentru yoysabella):

Http://www.flvto.com/ asta e link-ul corect. am scris ceva in link..si poate nu merge..de aceea ti-l mai dau odata :D

6 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Offliberywinking eu pe asta il folosescwinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe goole : youtobe mp3

| kitty00 a răspuns:

Buna! Eu folosesc youtube-mp3.org oh go on dar unele melodii nu merg asa ca folosesc fisierul meu :-

| Nymeria a răspuns:

Neah folosesc Youtube converter, asa imi descarc orice melodie de pe youtube, e mai simplubig grin