| ÂnÐяuŢẮ a întrebat:

ce telefoane touch-screen imi recomandati dar sa nu depaseasca suma de 4 milioane
FUNDA+VOT 100% promit

6 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Si eu vand un telefon cu touch screen, daca te intereseaza si vrei sa cauti pe net se numeste ''vf541 red''. L-am primit cadou de la tatal meu, dar eu vroiam alt gen de telefon si nu l-am folosit pe acesta. Pretul este 250 lei. Daca vrei, contacteaza-ma.

| Sabiii a răspuns:

Corby!:X

| Dya_2387 a răspuns:

Samsung corby; Samsung s 5230; Samsung C3300 Champ Deep; Alcatel OT-708; LG GS290 Cookie;
cam asta-i. funda?:*

Răspuns utilizator avertizat
| Amy98Amysor a răspuns:

Pai nu stiu daca te intereseaza dar tata meu viinde telefoane cu touch-screen si are asa:
telefon touch-screen alb cu 230 lei;
telefon touch-screen negru cu 230 lei;
telefon touch-screen negru cu 300 lei;
mp4 player vede filme avi, are 2gb cu 180 lei.
Daca te intereseaza imi trimiti un msg pe TPU.

| Evans a răspuns:

Depaseste putin Bugetul dar in schimb este un telefon foarte bun;).Cu toti stim ca Nokia este cea mai buna Firma de Telefoane :)

http://www.compari.ro/......p38994267/