| florilaleletrandafiri a întrebat:

ce var placea sa primiti in dar de valentine days? atat fete cat si baieti!happy fundisa

Răspuns Câştigător
| Niros19 a răspuns:

Eu nu vreau cine stie ce de lucruri scumpe imi doresc doar un cadou facut de iubita mea nimic nu m-ar face mai fericit

3 răspunsuri:
| PinkkRosee a răspuns:

1)Sunt fata, deci as vrea sa primesc de valentine's day flori, ciocolata in forma de inima sau/si un mare ursulet de plus:-p si +O mare imbratisare de la un baiat... Fundisa?!?

| Elena_8633 a răspuns:

Flori,ciocolata.
Funda?; x

| maddie_8928 a răspuns:

Pur si simplu prezentza celui iubit e cel mai frumos cadou, crede-ma! Atunci cand nu ai pe nimeni de Valentine`s Day. asta conteaza