| DSGline a întrebat:

Ce ziceti ar merita sa schimb un nokia x2 cu w910i? Tin sa precizez ca x2-ul e mai nou cu ceva dar totusi am o atractie fata de sony ericsson uri :X dau si funda tongue

Răspuns Câştigător
| Ralu_6718 a răspuns:

Pai in primul rand asigura-te ca telefonul functioneaza.Si dupa parerea mea, toate telefoanele sunt noi la timpul lor.DE exemplu si telefonul meu aparea la televizor anul trecut.Si daca crezi ca ai nevoie de el(w910i) eu zic da!big grin