| Skittles19 a întrebat:

Cea mai mare Fundiii pe care am dat-o vreodata.
Am primit ieri cadou de Pasti ("iepurasul" s-a cam grabit anul asta) un telefon Samsung Galaxy Mini S5570 si nu mi-a dat casti la el. Am sunat la Orange si mi s-a spus ca acum in loc de casti la telefonul asta se da un card de memorie. Asa: am intrebat de unde iau un set de casti si mi s-a spus ca se aduc pe comanda, iar eu, ca zapacita, am uitat sa intreb cat costa. Intrebarea mea ar fi: si-a luat cineva casti ca sa poata sa imi spuna si mie cam in cat timp vi le-a adus si cam cat v-au costat?
Va multumesc anticipat.
Flaviii kiss

Răspuns Câştigător
| TheSpecialOne a răspuns:

In primul rand ai gresit rau de tot telefonul deoarece mini nu are performante comparabile cu galaxy s... si in privinta castilor, du-te la un magazin Orange/vodaphone si sigur iti vor da. pretul nu poate depasi 25-30lei