| vladlove123 a întrebat:

dupa ce site pot downloada jocuri free pentru android (Samsung galaxy mini s5570), si cum pot face sa instalez jocurile pe card sa nu se instaleze in memorie telefonului deoarece unele jocuri sunt mari si imediat ocupa memoria telefonului.

Răspuns Câştigător
| CrYsTyAn98 a răspuns:

Eu descarc de aici tot ce am nevoie -> http://www.filecrop.com/
iar ca sa instalezi pe Card SD instalezi jocul normal pe memoria telefonului, dupa Setari/Aplicati/Gestionare Aplicatii/Descarcate(cauti ce vrei sa muti)/Dai un "click" cu degetul pe el si o sa iti apara undeva "Mutare pe cartela SD". sperc ca nu te-am ajutat:D

3 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Jocurile toate ti se instaleaza in telefon. Intra in Google Play si ia-ti jocuri de acolo, sau poti sa le iei de aici: http://gsmro.ro/2011/09/jocuri-hd-pentru-android-qvga/

| littlemonkey a răspuns:

Instaleaza de pe PlayStore (fostul android market). In mod normal softul este instalat inca din fabrica! Trebuie sa-ti faci cont pe imediat dupa pornirea aplicatiei!

| Florean_Alexandru_1997 a răspuns:

Eu descarc jocuri free pe Android games free download.
Best apk games for Android
tablet