| yobhaaa a întrebat:

chiar acum vorbesc cu o fata pe mess si nu mai stiu ce intrebari sa-i pun!crying va rog spuneti-mi niste subiecte de discutie orice pentru a se in dragosti de mine! dau FUNDA si voturi TUTUROR!

5 răspunsuri:
| JajaAliensHere a răspuns:

Intreab-o daca-i plac animalele, ce gen de muzica prefera, sau dezbateti un subiect serios.
Dar daca o cunosti doar pe net si nu si in viata reala, nu stiu daca o sa mearga...

| jj95 a răspuns:

Nu poti face o fata sa se indragosteasca de tine fara ai spune ca iti place de ea si ca esti indragostit de ea, ei bine fa-o, spune-i-o
bafta

| Kamiichu a răspuns:

Nu ştiu. întreab-o: cum mai merge cu şcoala, ce mai face maică-sa laughing, cum se mai simte..treburi de-astea thinking las-o un pic..peste 3 minute iară mai întreab-o câte ceva. dacă îi eşti puţin indiferent şi tu, atunci ea o să fie curioasa să te cunoască mai bine, decât să-i zici aşa din prima orice căc*t. înţelegi tu big grin

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Intreab-o daca urmareste doza de has sau roboti. Sau ce desene ii plac sau ce reviste citeste.

| SaTaRRaL a răspuns:

E un lucru greu.Si eu patesc asa de mule ori intreab-o ce muzica ii place sau daca deja ai intrebat-o zii sa iti zica o melodie care ii place, vorbeste despre ea intreab-o ce o face sa se simta bine ce ii place sa faca cum se distreaza...Succes