| lore_7808 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niste raspunsuri daca se poate:
Deci mie imi place de un baiat si nu prea stiu despre ce sa vorbesc cu el pe mess, ce subiecte de discutie sa avem ca sa incerc sa ma bage si pe mine in seama. poate iese ceva

1 răspuns:
| ChristiaLockHeart a răspuns:

Incearca sa aflii ce lucruri, filme, melodii ii plac lui. vorbeste cu el despre ce ii place lui, la unele lucruri, prefa-te putin ca-ti plac si tie laughing asa va vedea ca aveti multe in comun si ca esti interesata de ce este si el. povestiti despre persoane pe care amandoi le displaceti laughing, radeti, glume, fa-l in asa fel incat sa VREA sa stie multe despre tine.
Iar cand vezi ca v-ati apropiat unul de altul mai mult, daca nu va face el primul pas (ca poate te place si el), fa-l tu. nu tine in tine, nu stii niciodata ce bine ti se va intampla. laughing