| almaz a întrebat:

Cine acolo zicea că studenții n-au ce mânca, că slăbesc, eu am o lună de când trăiesc la cămin și +5 kg big grin :lol: la toti e asa?

1 răspuns:
| Storm1X a răspuns:

Si eu am stat la camin cat am fost in liceu si am observat la multi dintre colegii mei chestia asta, cand veneau de acasa erau slabi, munciti, obositi dar cand plecau acasa erau cu burtile pana la urechi, nu foarte veseli ca se duc si muncesc de cele mai multe ori (avand in vedere ca liceul unde am fost era profil silvic, majoritatea erau de la `tara`)