| Anka_2708 a întrebat:

Buna TPU :*

cine are sau stie de unde pot sa downloadez melodia Elsa Rios - Mi Pecado? va rog mult de tot sa imi spuneti, iar daca aveti melodia lasati-mi un mesaj cu id-ul vostru, imi place foarte mult melodia, am auzit-o la filmul mi pecado, dar nu o gasesc nici pe youtube. daca stiti de unde pot sa o downloadez, va impolr spuneti-mi!

multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Nu stiu daca ai auzit dar exista programul youtube downloader cu care iti poti descarca chiar videoclipul si eventual sa o transformi in mp3, daca crezi ca nu te descurci da-mi un msg si iti voi lasa id.

| Anka_2708 explică:

Problema e ca melodia nu o gasesc pe youtube, nu o gasesc nicairi...