| ionut20133 a întrebat:

Buna TPU cine este dornic si ma poate ajuta pe aceest site : http://vcmoney.club/2893485346559/ tot ce trebuie sa faci este sa dai click pe site te inregistrezi si gata am nevoie sa atrag 40 de persoane care se inregistreaza ca sa pot castiga 0, 10 centi pe reclama, Va multumesc

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Spam ieftin

Răspuns utilizator avertizat
| eueu1996 a răspuns:

Asculta nu te mai prosti singur ca nu-ti da bani promisi te pune sa bagi coduri pa ajungi la 150 de dolari si dupa te pun sa aduci 40 de pers pe link tau. dupa ce ii aduci te pun sa astepti 2 luni dupa iti blocheaza contul. nu te mai fraeri. eu ar fi trebuit sa scot vreo 2000 de dolari si mi-au dat ciuci