| Burlacu006 a întrebat:

Cine imi spune cum pun poza de profil pe toti pentru unu? si am incercat sa dau la editare profil si nu am gasit schimba fotografia cine ma ajuta? ii

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna.

Nu te-ai uitat bine, de aia n-ai gasit. Te duci la Editare profil, dupa dai in jos, pana vezi ca sub " Sex ( f, m ) " scrie " Schimba poza de profil " ceva de genul. Dupa dai click si iti alegi o poza din calculator, si a 2-a zi o sa apara la profilul tau.
Bafta..Si spune-mi daca n-ai inteles.