| ğözde a întrebat:

Cine imi spune cum se numeste "trupa" sau cum se numesc fetele din urmatoarea fotografie? funda rapida! :*:* http://weheartit.com/entry/28869629

Răspuns Câştigător
| ThePoet a răspuns:

Pretty Little Liars

4 răspunsuri:
| Alexa019 a răspuns:

Aceste fete sunt protagonistele serialului " Pretty Little Liars ". Eu am vazut toate cele 3 sezoane care au aparut pana acum ( Sezonul 4 apare pe 6 iunie ) si garantez ca merita vazut big grin

| ğözde explică (pentru Alexa019):

Pe ce program?

| Alexa019 a răspuns (pentru ğözde):

Eu m-am uitat pe VPLAY(.RO... nu m-am lasat sa scriu altfel site-ul big grin ). Trebuie sa-ti faci cont si ca sa ajungi la serial dai la COLECTII si dupa ai acolo un spatiu de cautare ( nu cel du sus de tot... cel mai mic de mai jos )

| DiidDya a răspuns:

Alexa019 Unde ai gasit episodul 5 din sezonul 3? Da`mi si mie linkul te rog