| Mariiiiaa a întrebat:

Intrebare pentru cei ce joaca imvu. Am contul de mai bine de un an. m-am lasat un timp dar m-am reapucat. Cum se fac mai nou creditele in imvu la ora actuala? Am incercat cu meet me dar nu imi transfera... si cu peer review se fac greu si putine. Voi cum faceti creditele? Si daca jucati imvu si aveti chef vreodata de vorba asta e numele meu : iiSorii.

Răspuns Câştigător
| OoRzVoO a răspuns:

Creditele nu se mai pot face thinking a luat refer friends! pentru ca multi faceau credit necinstit! si ei sau gandit sa aduca ceva mai usor de facut credit si legal si au ales sa faca publica creatie pe imvu c-am prin decembrie! deci multa bafta la asteptat! Numai Bine! fundita?