| AditzaAditsssa a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine pentru o micuta surpriza? Vreau sa ii arat iubitului meu cat de mult il iubesc intr-un mod mai... special,ca sa zic asa:p Ma gandeam sa intru in direct la un post de radio unde sa ii fac o declaratie,dar nu prea stiu cum. Spuneti-mi voi ce posturi au programe seara si cum pot intra in direct, ca sincer eu nu prea ascult radio..Si mai dati-mi voi niste idei, poate ma razgandesclaughing Fundita!

1 răspuns:
| AndreiuuMrrr a răspuns:

Nustuu' un radio care sa faca dedicatii thinking
Dar poti incerca la TV, daca ai observat unele emisiuri au banda aceea jos, poti sa ii scrii un mesaj acolo big grin

P.S.: Daca vrei sa faci surpriza asta seara incearca la Un Show Pacatos, are banda d'aia big grin

Fundoii; 3?