| NINAdancer a întrebat:

Hei ma puteti ajuta si pe mine cu cateva idei, va rog? nu i-am luat nimic iubitului meu de valentine`s day pentru ca asteptam dragobetele, sarbatoarea romaneasca a indragostitilor. dar ieri imi parea rau pentru ca vedeam ca toti indragostitii si-au luat cate ceva numai eu nu-i luasem nimicsad iar acum vreau sa ma revansez cumva si sa il surprind cu un cadou mai special care sa arate ca a meritat asteptarea. eu ma gandeam la o seara romantica cu lumanari si petale, etc dar din pacate nu ne putem vedea nici la mine si nici la elsadsad am mai cautat pe net cateva idei dar toate mi se par banale si comune si nu e nimic specialsad anul trecut pe timpul asta era cu altcineva si nu au sarbatorit in nici un fel cu toate ca avea aproape un an cu ea...noi avem 8luni impreuna si il iubesc si vreau sa il fac sa tina minte ziua de 24 si sa ma tina minte pe mine puppy dog eyes..va rog, help meeeeee sadsadsadpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Dyaanaa a răspuns:

Eu i-am facut mai demult un ''bilet''scris de mine..nu stiu ia o foaie A4 arde-o pe margini scrie-i ceva frumos la sfarsit o stampilalaughingde ruj o dai cu putin parfum si gata sau o rolezi si o legi cu un snur rosu! un gest simplu pe care il va aprecia.Nu trebuie ceva ''scump'' sau stii cum e.ce e mult..nu-i bine:*

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O poză cu voi doi în ramă e de ajuns și un pupic!

| Dyaanaa a răspuns:

Dar el tie ti-a luat ceva de Valentine's Day de te simti asa de ''vinovata''?

| NINAdancer explică (pentru Dyaanaa):

Pai noi am vorbit cu ceva vreme in urma si a zis ca el nu vrea cadou...a zis ca nu o sa il ia daca ii cumpar ceva.dar mie nu.mi pasa pentru ca il va accepta intr.un final. si eu i, am spus lui ca pentru mine nu valentine.s day reprezinta ziua indragostitilor ci dragobetele si banuiesc ca de asta nu mi-a luat nimic.

| Dyaanaa a răspuns:

Nu te mai ''agita''atat, daca te iubeste o face pentru ceea ce esti tu, atat! nu pentru cadouri.

| NINAdancer explică (pentru Dyaanaa):

Stiu dar...tot vreau sa fac macar un gest dragut care sa il impresioneze si prin care sa ii demonstrez ca il iubesc. Stiu ca nu prin cadouri se demonstreaza dragostea dar cred ca gestul conteaza.

| Dyaanaa a răspuns (pentru NINAdancer):

Eu i-am facut mai demult un ''bilet''scris de mine..nu stiu ia o foaie A4 arde-o pe margini scrie-i ceva frumos la sfarsit o stampilalaughingde ruj o dai cu putin parfum si gata sau o rolezi si o legi cu un snur rosu! un gest simplu pe care il va aprecia.Nu trebuie ceva ''scump'' sau stii cum e.ce e mult..nu-i bine:*

| NINAdancer explică:

Am uitat sa mentionez ca pana acum i.am mai luat asa: bratara de argint, canita si glob cu inimioare iar pentru dragobete ii luasem un parfum dar si.a dat seama asa ca l.am vandut in speranta ca o sa imi vina alta idee de cadou dar...ghinionsadsad :-