| BogdanEu a întrebat:

Cine ma poate ajuta la ceva primeste FUNDA! Am instalat GTA San Andreas si cand sa intru nu imi apare nimic. daca ma poate ajuta cineva... cat mai curand big grin Multumesc Anticipat!

4 răspunsuri:
| Cristyan98 a răspuns:

Sall deci copiezi iconita din folderul crack si o pui direct langa celalta din folderul unde ai instalat jocul si apesi ''yes''. sper sati fi fost de ajutor funda big grin

| BogdanEu explică (pentru Cristyan98):

Am facut asta dar nu stiu ce are de nu merge ca vreau sa joc SAMP. sad daca ma mai poti ajuta baga id asta: bogdan.amariuteibig grin

| Gabriel3002 a răspuns:

Ai mai instalat vreun joc de la rockstar games cumparat? Daca da trebuie doar sa reinstalezi windowsul, ca odata cu jocul pe care l-ai instalat s-au bagat niste programe care nu te lasa sa joci alte jocuri piratate, decat cumparate! big grin Sper sa-ti mearga, apropo stiu ca intrebarea e vechelaughing Funda?

| BogdanEu explică:

Cristi nici nu mi se deschide San Andreas-ul nu stiu dc.