| seby15 a întrebat:

Buna TPU.Cine ma poate ajuta sa trimit o scrisoare in GERMANA unui prieten indepartat prin care sa il salut si sa ii povestesc cum a fost in vacant.VA ROG cine se pricepe... DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Google translate' te poate ajuta love strucklove strucklove struck pup

| ilovemilka a răspuns:

Intra pe google la "traducere" si traduci din romana in germana.

| seby15 explică:

Nu traduce bine si acel baiat sta in Germania acum...Si trimit degeaba scrisoarea.