| GeorgyHyunAh15 a întrebat:

Buna TPU cine poate sa imi spuna cum sa copiez niste jocuri pe un cd cu nero express? plz. dau funditastraight face

Răspuns Câştigător
| Vooortex a răspuns:

Buna.Adica vrei sa spui ca ''scrii'' un cd cu jocuri, nu ca le copiezi. Pai e simplu: mai intai introduci un cd in unitate, deschizi nero si iti alegi de sus ce vrei sa scrii ( cd sau dvd) apoi ii dai la Data apoi Make Data Cd, apoi dai la Add si adaugi fisierele pe care vrei sa le pui pe cd( vezi sa nu adaugi prea multe jocuri; cand se face bara de jos rosie sau galbena nu e bine, trebuie sa fie verde) apoi dai next si Burn si astepti...

1 răspuns:
| EndOfJoke a răspuns:

Iata un link cu un tutorial care te ajuta:D:
http://www.youtube.com/watch?v=CWVZCaD-s1s&feature=related
FUNDA