| dragutzzaa a întrebat:

Deci, am si eu o problema big grin... mi-am instalat windows 7 si dupa cum stiti[sau nu stiti] Nero nu e compatibil.Acum, ce vreau eu este sa copiez windows'ul pe un alt CD... poate sa'mi spuna cineva ce program as putea folosi in locul lui Nero?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Eu cred ca tu nu stii ca exista versiuni de nero compatibile(mai noi) cu windows 7.
in locul lui iti recomand ashampoo burning software free 6. 77

| jabiilord a răspuns:

Imgburn e gratuit si il gasesti pe google

Shin
| Shin a răspuns:

Dar Nero merge si pe Win7 whistling...
Shin.

| judgement a răspuns:

Ia cauta tu pe google nero for windows 7 (32x sau 64x - depinde de ce versiune folosesti)

eu am win 7 si imi merge nerowinking

| Mihaic93 a răspuns:

"Nero nu e compatibil.", de unde ai scos-o?=))=)) NERO e compatibil cu toate versiunile de windows, inclusiv pe W7, intra pe www.nero.com si inainte sa comentezi ceva, informeaza-te.

| Nicador a răspuns:

Da! Nero, merge atat de bine pe Windows 7, incat din 5 CD-uri imprimate, cam 4 poti sa le arunci la gunoi! Ramasi fara obiectul muncii cei de la Microsoft, au reinventat "apa calda" adica, Windows 7! Poti folosi un Nero varianta demo, un gigant fara rost. Asta este, sarmanii programatori, mureau de foame, daca nu inventau ceva!