| ch0c0latemix a întrebat:

cine se uita la iubiri secrete pe prima tv? am ratat azi episodul si as vrea sa-l vad. exista online pe undeva? sau daca nu, puteti sa`mi povestiti finalul pe scurt.multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Eu ma uit la iubiri secrete, episodul 68, a fost frumos.Sorin,Ianis,Tauru au fost arestati in timpul nuntii, iar sorin si delia au plecat la un hotel si acolo delia s-a dus in baie si l-a sunat pe coman si a venit si la arestat pe sorin.In urmatorul episod madalin va deveni un baiat bun.

1 răspuns:
| Georgell_3933 a răspuns:

Exista online, dar nu-l poti vedea astazi, saptamana viitoare poti vedea pe primatv.ro sau incearca maine pe youtube cu nr episodului. Apropo, in episodul de astazi Delia s-a casatorit cu Sorin iar Clanul Mamilon e la inchisoare. Madalin a fost dat afara din casa iar Mircea s-a reintors in casa care ii apartine si lui.