| oliviaaa a întrebat:

cine stie, a auzit sau a citit jurnalul intim ' kitty' de anna frank?
cum vi s-a parut?
merita citit?
si va rog mult dati-mi un site unde il pot citi intreg! chiar am nevoie.

Răspuns Câştigător
| leryka3 a răspuns:

Eu am vazut filmul, a fost super.La moment caut si eu acest jurnal intim kitty a Annei Frank.Eu cred ca merita sa fie citit.

| oliviaaa explică (pentru leryka3):

Multumesc. Dar poti sa-mi dai denumirea filmului? sau chiar asa si se numeste?

| leryka3 a răspuns (pentru oliviaaa):

Se numeste "jurnalul annei frank"

4 răspunsuri:
| 123iNa a răspuns:

Salut eu tot am cautat mult timp aceasta carte si am gasit-o online se numeste intra aici jurnalul annei frank"

| 123iNa a răspuns:

Jurnalul Annei Frank - Anne Frank - Google Книги aceasta este adresa de carte