| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU., cine stie cum pot gasi modelele de bac de anul acesta la geografie( mentionez ca am cautat dar am gasit decat un model) eu le vreau pe toate, plssss sa ma ajute cineva!

2 răspunsuri:
| costel09 a răspuns:

Din cate stiu eu s-a afisat doar cate un singur model de subiect la fiecare materie de la Bacalaoreat. Multi lucreaza de pe variantele din 2009. Succes la BAC si sa dea domnul sa-l luam cu totii big grin

| Mihaela_mimi_1992 a răspuns:

Scuze ca postez aici dar am nevoie de likeuri ca rog ajutati-ma https://www.facebook.com/....../photo.php