| jonyjb91 a întrebat:

am o masina de spalat arctic model AFD1200A+ cu inchizatorul de la hublou stricat,
am cautat pe internet piesa de schimb dar nu am gasit decat pentru modelele AFD1000A+ sau AFD7000A++.
Stie cineva daca sunt compatibile sau trebuie sa gasesc exact pentru modelul care il am?

4 răspunsuri:
| jonyjb91 explică (pentru GabiDumitrescu):

Tot nu am aflat daca sunt compatibile piesele

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru jonyjb91):

Pai i-ai sunat sa ii intrebi? Sau da-le un email. E cea mai la indemina modalitate, pana una-alta.

| jonyjb91 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am trimis un email si astept raspunsul, pana il primesc am intrebat si aici poate este mai rapid