| MarrieMarie a întrebat:

Cine stie cum se numeste mai exact melodia acea cu Maria Ioana cantata de Guess Who si tot de Guess Who o melodie care are refrenul cinde vrea sa sara sa sara, daca-i sa moara sa moara sau ceva de genu` funda!

3 răspunsuri:
| Lyndsey a răspuns:

Melodia cu "Maria, Ioana" este cantata de Alex Velea si se numeste "Minim doi".Cea de-a doua melodie cu " cine vrea sa sara" este cantata de Guess Who si se numeste "Zi de vara".Te pup.kiss

| MarrieMarie explică (pentru Lyndsey):

Este una a lui Guess Who in care zice la refren Maria Ioana.Stiu sigur ca el o canta pentru. ca a cantat-o la un spectacol la care am fost...

| Lyndsey a răspuns (pentru MarrieMarie):

Poate zici de melodia care se numeste "Maria Ioana".Da intr-adevar e cantata de Guess Who.Pa.:-)