| wikkedz a întrebat:

Buna TPU
Cine stie la San Andreas cum iti poti lua diferite costumatii de ex : politist militar etc thinking

3 răspunsuri:
| SoNevable a răspuns:

Nu stiu! eu stiu doar asta : HESOYAM si iti da viata si armura

| tigru32 a răspuns:

Pur si simplu iti pui un mod sau faci 100% cu fata aia de langa bayside, sau cum am zis mai sus iti pui un mod, cauta pe googlewinking

| yasmina_2843 a răspuns:

Trebuie sa treci cam 10 misiuni ca sa al poti ambraca. Dupa aceea ti se deschid magazine de haine, iar acolo poti gasi hainele. Unul dintre magazine se numeste BINGO acolo poti gasi costume sau alte accesori si haine.