| vladutzztz a întrebat:

cine stie un program care sa iti faci tu o poza si sa poti sa iti pui diferite tunsori, de exemplu o frizura de emo, par lung, par scut etc. va rog cine poate sa ma ajute ca vreau sa imi fac un nou luck si nu stiu exact ce sa aleg. Multumesc!

1 răspuns:
| Wanna_1916 a răspuns:

Buna! XiuXiu ..este un program de modificat poze superb de bun. Este un program chinezesc, in care poti sa iti pui tunsori, te sa machiezi, sa te imbraci ( incaltamite, imbracaminte ", accesori (care par adevarate ).Dar acum ..depinde ce de antivirus ai in calculator fiindca este putin cam puternic si doi la mana dupa ce il vei instala mai toate din calculator vor fi scrise si in chineza.