| Siracuzia a întrebat:

Compun din februarie.De atunci pierd timpul pe un blog creat de mine, unde imi scriu toate gandurile, impresiile, sentimentele...TOT.
Acum, intrebarea este:cum vi se pare blogul? Sa continui sau e o pierdere de timp? Vreau raspunsuri sincere, dupa ce l-ati studiat bine, nu vorbe aruncate in vant.P.S.am 13 ani.Multumesc! Acesta e blogul:
http://fredoomtodream.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| bianka_8563 a răspuns:

Deci n-am cuvinte de lauda pentru tine.ma regasesc in tot ceea ce spui u acolo:X felicitari.Ai un blog foarte frumos:X:X

1 răspuns:
| bianka_8563 a răspuns:

Imi place foarte mult:X imi fac si eu.se pare ca esti o fire emotiva:*